• Logo-logo

  • Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku

  • logo nsp

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa

  • 1

Aleja sław

 

Imię i Nazwisko

Uzyskany tytuł

Przedmiot

Rok szkolny

Aleksandra Lachowicz

finalistka

język polski

2015/2016

Paulina Bednarczyk

finalistka

język polski

2015/2016

Agata Hahn

finalistka

język polski

2015/2016

Dawid Klimiński

finalista

chemia

2015/2016

Michał Draguła

laureat

chemia

2015/2016

finalista

biologia

2015/2016

Woźniak Bartosz

finalista

matematyka

2015/2016

finalista

fizyka

2015/2016

Kamil Bednarczyk

laureat

historia

2015/2016

 

Beata Lachowicz

finalistka

muzyka

2014/2015

 szturomska

Katarzyna Szturomska

 

finalistka

 

historia

 

2014/2015

finalistka

język polski

2014/2015

laureatka

historia

2015/2016

finalistka

język polski

2015/2016

opalka

Oliwia Opałka

finalistka

język polski

2014/2015

borowa

Paulina Borowa

finalistka

matematyka

2014/2015

mrozinski

Wiktor Mroziński

finalista

matematyka

2014/2015

kowalski

Zachariasz Kowalski

finalista

geografia

2014/2015

laureat

historia

2015/2016

laureat

geografia

2015/2016

finalista

język angielski

2015/2016

pietras

Natalia Pietras

finalistka

geografia

2012/2013

laureatka

chemia

2013/2014

laureatka

biologia

2013/2014

laureatka

fizyka

2013/2014

finalistka

chemia

2013/2014

finalistka

geografia

2013/2014

rutkowska

Emilia Rutkowska

finalistka

geografia

2012/2013

laureatka

język polski

2013/2014

laureatka

geografia

2013/2014

musidlak

Sylwia Musidlak

laureatka

biologia

2013/2014

finalistka

geografia

2013/2014

finalistka

język polski

2013/2014

hermansdorfer

Marcin Hermansdorfer

finalista

język polski

2013/2014

Finalista

Ogólnopolski konkurs Ojczyzny-Polszczyzny

 

Zdobywca tytułu eksperta ortografii-13 miejsce

Ogólnopolski Test Ortograficzny

 

ludwig

Jakub Ludwig

finalista

chemia

2013/2014

 

     

bondarenko mateusz

Mateusz Bondarenko

finalista

geografia

2012/2013

borowy

Mateusz Borowy

finalista

chemia

2012/2013

Wyróżnienie I stopnia na szczeblu centralnym

Ogólnopolski konkurs Chemicznym „Alchemik”

 

bondarencho michalMichał Bondarenko

laureat

biologia

2012/2013

laureat

fizyka

2012/2013

finalista

geografia

2012/2013

Laureat

Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Polskiego „OLIMPUS”

 

cierpica

Dagmara Cierpica

laureatka

język polski

2010/2011

Finalistka

Ogólnopolski Konkursu Ojczyzny – Polszczyzny  etap centralny

 

kowalska

Agnieszka Kowalskia

laureatka

wojewódzki konkurs literacki „Otwarta i Bezpieczna Europa”
<![if !supportLineBreakNewLine]>
<![endif]>

 

laureatka

Lubuski Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

 

kwiatkowski

Filip Kwiatkowski

Finalista

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap wojewódzki

 

kaczmarczyk

Mariusz Kaczmarczyk

finalista

język angielski

2012/2013

jarczak

Piotr Jarczak

Laureat

Konkurs Fizyczny  „W poszukiwaniu praw przyrody”

 

marcul

Łukasz Marcul

finalista

geografia

2010/2011

laureat

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

 

giedorowicz

Aleksandra Giedrowicz

finalistka

geografia

2010/2011

finalistka

biologia

2010/2011

Dominik Skórzewski

laureat

geografia

2010/2011

Informacje

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Podanie do szkoły podstawowej pobierz 

Szukaj

Nasze osiągnięcia

  • 2014/2015 +

    6 finalistów

    wyróżnienia i nagrody w wielu innych konkursach... 

    Czytaj dalej
  • 2012/2013 +

    3 laureatów
    6 finalistów
    wyróżnienia i nagrody w wielu innych konkursach...

    Czytaj dalej
  • 2011/2012 +

    7 stypendystów Marszałka Województwa Lubuskiego
    2 finalistów
    wyróżnienia w wielu innych konkursach...

    Czytaj dalej
  • 2010/2011 +

    2 laureatów
    3 finalistów
    wyróżnienia w wielu innych konkursach...

    Czytaj dalej
  • 2013/2014 +

    6 laureatów

    7 finalistów

    wyróżnienia i nagrody w wielu innych konkursach...

    Czytaj dalej

  • 1