• 1

E-mail SRMu

Szkolna Rada Młodzieży założyła własną skrzynkę e-mailową!
Możecie wysyłać na nią Wasze propozycje związane z działalnością SRM, pomysły na wydarzenia czy przydatne informacje. Zapraszamy do współpracy!
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Bal Karnawałowy

Dzień bez telefonu

W piątek (18.12.2015r.)w naszej szkole odbędzie się kolejny dzień bez telefonu. W tym dniu obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonu komórkowego.

Noc Filmowa

Wczoraj w godzinach 19.00-7.00 odbyła się w naszej szkole Noc Filmowa :) Uczniowie pod okiem opiekunów całą noc oglądali w trzech salach filmy, które zostały zatwierdzone wspólnie przez nauczycieli i uczniów :) Poniżej przedstawiamy fotorelację z wczorajszych wydarzeń :)

Dzień bez telefonu

Informujemy, że 25.11.2015r. odbędzie się kolejny dzień bez telefonu. W tym dniu w szkole obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonu.

Noc Filmowa

Samorządu Uczniowski wraz z nauczycielami naszej szkoły chciałby poinformować o Nocy Filmowej, która odbędzie się w piątek 27 listopada od godziny 19:00 i trwać będzie do godziny 7.00 w sobotę 28 listopada. Młodzież w dwóch gabinetach będzie wspólnie oglądać filmy i spędzać czas. Młodzież powinna zabrać ze sobą śpiwór oraz koc, karimatę lub materac. Wstępem na noc filmową będą słodycze (min. 2 sztuki ) które przeznaczymy do paczek na święta dla dzieci z Domu Dziecka . Zapisy do poniedziałku 23 listopada u gospodarzy klas. Uczniowie, biorący udział w wydarzeniu, muszą przynieść zgody do 26 listopada także do gospodarza klasy zawierające godziny trwania imprezy i numer kontaktowy do rodziców.

DYSKOTEKA

Szkolna Rada Młodzieży

Serdecznie zaprasza wszystkich uczniów!!!

Szkolna Rada Młodzieży

Szkolna Rada Młodzieży
na
rok  2015/2016
 
 
Przewodniczący: Maciej Rozmys
 
Zastępca Przewodniczącego: Jan Kubiak
 
Rzecznik  Praw Ucznia: Aleksandra Lachowicz
 
Skarbnik: Zachariasz Kowalski 
 
Rzecznik Prasowy: Oskar Pysz
 
Członkowie:
 
- Paulina Bednarczyk
 
- Natalia Paulus
 
 
Opiekunem SRM jest Pani Dorota Szturomska
 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa

procent

29066382 495337194195463 1482559059163873280 n

Szukaj